Przeciwieństwa się uzupełniają :)

 

                                          DSC03881             DSC03880

                                         DSC03878              DSC03886

Pod tym tytułem przedstawiam Wam moje ulubione przeciwstawne połączenie kolorystyczne!

Ciepły, koralowy w połączeniu z chłodniejszym, orzeźwiającym turkusem. Uwielbiam zestawienie tych dwóch kolorów.

Robi wrażenie nie tylko kontrastem, ale dzięki temu sprawdza się w stroju w pastelach jak i w mocno kolorystycznym.

Konkretny wzór i forma w prostokącie stanowi tak charakterny element, że wystarczy mieć na sobie prostą, jednokolorową tunikę, a na pewno wizerunek nie będzie mdły, lecz elegancko podkreślony.

Biżuteria, którą tworzę całkowicie wywodzi się z mojej wyobraźni. Wzór, kolor, kształt dobieram indywidualnie i pod wpływem inspiracji. Często moja biżuteria jest improwizowana, wcześniej nie zaplanowana, lecz w trakcie lepienia tworzę całą kompozycję. Dzięki temu każdy egzemplarz jest jedyny i nie powtórzony. Nawet jeśli na czyjąś prośbę odtworzę daną zawieszkę, czy kolczyki zawsze będą one się różniły, choćby minimalnie.

Rękodzieło Artystyczne samo w sobie jest wyjątkowe. Osoby posiadające taką biżuterię powinny mieć świadomość, że mają na sobie coś, czego nikt inny nie ma :).

Mam nadzieję, że ten wzór i połączenie tych kolorystycznych przeciwieństw wydaje się interesujące.

One thought on “Przeciwieństwa się uzupełniają :)

  1. Powyzsza typologia temperamentow stala sie baza dla dalszych podzialow osobowosci na zasadzie kontrastu, dlatego czesto wspomina sie, ze przeciwienstwa sie przyciagaja, np. introwertyk i ekstrawertyk, osoba dominujaca i ulegla itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>